2 березня 2023 року здобувачі освіти Житомирського Агротехнічного коледжу взяли участь у «Марафоні екскурсій», що традиційно проводиться відділенням «Електрифікація та інформаційні системи» за ініціативи завідувача відділення Олександра Лавріщева. У програмі марафону – зустріч з директором Українського центру дуальної освіти Миколою-Олегом Єршовим і бесіда про особливості професійної орієнтації випускників закладів фахової передвищої освіти, специфікою ІТ-галузі, важливістю оволодіння гібридними навичками для працевлаштування на цифрових робочих місцях.