21 серпня 2023 р. директором ТОВ «Український центр дуальної освіти» Миколою-Олегом Єршовим та головою правління громадської організації «Інститут соціогуманітарної політики» професором Ларисою Петренко було підписано меморандум про співробітництво у сфері соціогуманітарної політики. Метою Меморандуму визнано консолідацію зусиль сторін задля збереження і розвитку в Україні людського капіталу та прискорення повоєнного відновлення вітчизняної економіки з урахуванням світових стандартів і тенденцій.